HLF – kohvimasinad, mis viivad inimese reisile uue ajastu tehnoloogiaga!

 

 

HLF – kohvimasinad, mis viivad inimese reisile uue ajastu tehnoloogiaga!
16.11.2017

Meil on au teatada, et oleme alustanud HLF kohvimasinate müügiga. HLF on kombinatsioon mineviku teadmistest ning tänapäeva tipptehnoloogiast.

FORMULA – disainitud neile kes armastavad tehnoloogia ning traditsioonide koosmõju. Formula kujutab endast kahekäpaliste kohvimasinate revolutsiooni, kus on kasutusele võetud tänapäeva uusimad lahendused.

  • Innovatiivne puutetundlik paneel ,mis võimaldab kuni kümmet isikupärast funksiooni
  • Touch Screen, Wi-Fi ning Bluetooth lahendus
  • Väljakäiv tassihoidja ideaalse crema saavutamiseks

Oleme eriliselt uhked innovatiivse mobiilirakenduse MyHLF üle. MyHLF võimaldab baristal suhelda kliendiga läbi nutitelefoni või tahvelarvuti, jagades olulist informaatsiooni ning tagades igale kliendile omanäolise kohvi meistriteose.

HLF 1700 – Kompaktne ning saadaval kuues erinevas värvis, 1700 võtab kokku kogu HLF´i tehnoloogia.

  • MyHLF – 1700 töötab läbi MyHLF applikatsiooni, mis võimaldab kujundada kõiki endale meelepäraseid jooke lihtsa sõrmeliigutusega sinu nutitelefonis või tahvelarvutis.
  • Touch Screen – innovatiivne 7“ ekraan võimaldab mängida videoid ning omadused seadistuses leiavad täpse lahenduse ainult Sinule sobiva joogi valmistamiseks

Imelised maitseelamused ning kõige uuem tehnoloogia on Sulle käega katsutav alates Detsember 2017 meie müügisalongis aadressil Töökoja 8, Tallinnas!