Köögiseadmed professionaalidele

Trash Icon

Köögiseadmed professionaalidele

Üldinfo

HAKTEK SEADMED OÜ

Töökoja 8, 10138 Tallinn, Eesti

Üldkontakt

+372 6489 089

info@haktekseadmed.ee

Registrikood

11356846

KMKR:

EE101123792

Müük

Darja Nikulina

Müügiosakonna juhataja
telefon: +372 53 00 88 99
darja@haktekseadmed.ee

Eneli Jakuson

Müügijuht
telefon: +372 58 54 63 34
eneli@haktekseadmed.ee

Mari-Liis Lepik

Müügijuht
telefon: +372 58 86 50 36
mari-liis@haktekseadmed.ee

Rena Laurik

Sekretär
telefon: +372 503 0141
rena@haktekseadmed.ee

Hooldus

Kaspar Pärn

Hooldusjuht
telefon: +372 56 86 41 68
kaspar@haktek.ee

Fred Hindpere

Külmaosakonna juht
telefon: +372 517 2868
fred@haktek.ee

Danel Kitshard

Eritööde juht, töökoja juht

danel@haktek.ee

Veiko Talts

Tehniline ekspert, varuosad
telefon: +372 53 32 95 56
+372 6462568
varuosad@haktek.ee

Taimo Mets

Lõuna – Eesti piirkonna juht
telefon: +372 56 67 86 66
taimo@haktek.ee

Ivar Rusanov

Ida – Virumaa piirkonna juht
telefon: +372 53 04 13 50
ivar@haktek.ee

Tarmo Troska

Pärnu piirkonna juht
telefon: +372 53 00 85 41
tarmo@haktek.ee

Angela Hälvin

Administraator
telefon: +372 6462568
info@haktek.ee

Merli Utno

Klienditeenindus
telefon: +372 6462568
info@haktek.ee

Rena Laurik

Sekretär
telefon: +372 503 0141
rena@haktek.ee

Juhatuse liikmed

Gert Laineste

Juhatuse liige
telefon: +372 53 44 88 12
gert@haktekseadmed.ee

Ringo Pals

Juhatuse liige
ringo@haktek.ee

Priit Pärn

Juhatuse liige
priit@haktek.ee

Firmast

Haktek Seadmed OÜ on loodud 2007.a. suurköögi- ja restoraniseadmete müügiettevõttena. Meie eesmärgiks on pakkuda toiduvaldkonna ettevõtetele laia valikut köögiseadmeid, mille puhul on olulisel kohal toodete kvaliteeteedi/hinna suhe. Seadmete nimekirjast leiab vajaliku tööriista alustav ettevõtja, kes peab kasutama limiteeritud finantsvara ja kogenud ning edukas ettevõtja, kes oskab hinnata seadme kvaliteeti.

Oleme järjepideva töö tulemusena leidnud endale palju häid partnereid ja kliente. Soovime luua ja hoida kliendisuhet, millest tõuseks mõlemapoolne rahuolu aastateks.

Asutatud
0
uut köögiprojekti
0 +
Partnerit
0
Rahulolu
0 %







    ---
    Kokku: 0.00


    Köögiseadmed professionaalidele