Meiko M-iClean HXL kuppelnõudepesumasin

Tavahind:
Meiko M-iClean HXL kuppelnõudepesumasin
Tootekood: Meiko M-iClean HXL

mõõdud (LxSxK): 1180x750x2190 / 2080h - 2180 mm. Kõrgus 2180 on koos Meiko Air Concept süsteemiga.

elekter: 400V

võimsuse valikud:

20A - 11,1kW

32A - 20,6kW

50A - 28,1kW - 32,1kW

pesukorv: 2 x 500x500mm 

tootlikus: kuni 180 korvi tunnis või 2160 taldrikut tunnis või 4320 klaasi tunnis

Meiko M-iClean kuppeltüüpi nõudepesumasinad on alati varustatud automaatse kubuga, mis sulgub kergelt ja avaneb peale pesutsükli lõppu automeetselt. Kuna meiko on oma automaatse kubu tehnoloogias absoluutselt kindel on kõigile kubutõstemehhanismidele 60 kuuline garantii! Meiko M-iClean kuppelnõudepesumasina kubu mitte ainult ei avane automaatselt, vaid ta tunnetab korvi olemasolu masinas ja sulgeb automaatselt kubu ning alustab pesutsükliga - maksimaalne ergonoomika. Nõudepesumasina operaator ei pea enam kubu sikutamisega ennast vaevama, seda teeb tema eest Meiko M-iClean! Koos Meiko Air Concept süsteemiga on tagatud masina ümber 80% vähem niiskust ja auru, sest seda kasutatakse loputusvee soojendamiseks, mis omakorda tagab energiasäästu ja parima võimaliku töökeskkonna.

Energia sääst ei ole tagatud ainult loputusvee ülessoojendamisega auru abil, vaid ka kanalisatsiooni mineva vee temperatuuri kasutatakse tanki vee soojendamiseks - tegemist on ökonoomseima nõudepesumasinaga, mida turult leida võib.

Kõikkidel Meiko M-IClean masinatel on sisse ehitatud kemikaalidosaatorid, roostevabad masina sisesed torud, tagamaks ilusa puhta masina ümbruse, lisaks minimaliseeritud keemialekke riskid.

Koos GIO mooduliga on tagatud poleerimisvabad nõud ja noad-kahvlid.

Tutvu Meiko nõudepesulahendustega siin:

Meiko nõudepesulahendused!

Tekkis küsimusi - saada kiri!